Brusič nástrojů a kovů

Kontakty
zaměstnavatel: Workconnection s.r.o.
pracoviště: Zaoralova 2791, 62800
mzda: od 25000 do 28000
Popis pozice
Výborná fyzická zdatnost,
samostatnost, manuální zručnost, spolehlivost, vnímání a chápání souvislostí v pracovním procesu zkušenosti v oboru výhodou, základy PC, skener
Pracovní doba PO-PÁ 6:00-14:00, 14:00-22:00
Pomocné práce pro expedici, balení

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

pomocný kuchař/ka

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Operátor výroby

První kontakt e-mailem. Práce ve skladu, Montáž výrobků, Vybalování materiálu na příjmu ...

Řídící pracovníci v restauracích

Požadujeme znalost Vietnamského jazyka Praxi v gastronomii min. 2 roky Znalost asijských pokrmů a ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

Telef.kontakt: po-pá 8-16 hod. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

uklízeči a pomocníci v domácnostech

Náplň práce: - mytí oken a žaluzií, mytí garáží a podlah, mytí kuchyňských koutů, úklid po ...

Pomocní kuchaři

První kontakt e-mailem. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno