Uklízeč/ka

Kontakty
zaměstnavatel: VESTAR GROUP a.s.
pracoviště: Rozvadov 7, 34806
mzda: od 25000 do 40000
Popis pozice
první kontakt e-mailem
Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Volná místa v okolí Třemešné

Zaměstnanec provozu restaurace

Práce je vhodná pro studenty i maminky s dětmi. Hlavní náplní práce je příprava jídla a obsluha.

Řidiči tahačů

firma preferuje první kontakt e-mailem

Pracovník/ice do zemědělství

Spolehlivost, zodpovědnost a časová flexibilita, kladný vztah ke zvířatům. Práce v ŽV a RV, ...

Masér mimo oblast zdravotnictví

Firma podniká v oblasti orientálních,thajských masáží. Nutná znalost thajských masáží ...

Pracovník pro styk s veřejností (Guest Relations)

Předchozí zkušenosti Časová flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost Komunikativní a přátelský ...

Montážní dělníci výrobků ze dřeva

Do dřevozpracující dílny hledáme montážní dělníky výrobků ze dřeva zkušenost v oboru výhodou

volná místa Třemešné