KUCHAŘ SENIOR

Kontakty
zaměstnavatel: Yam Yam Ops s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 25000
Popis pozice
Kontakt: Balvanová Darina, tel.: +420 773 217 090, e-mail: darca@yamyam.cz

Volná místa v okolí Praha

Elektrikáři

Šíma Jiří, e-mail: janska@simapel.com stabilní zaměstnání v mezinárodní firmě s dlouholetou ...
Praha

Pomocní montážní dělníci

Myhkailo Nyskohuz, tel.: 777 272 982 pondělí a pátek od: 10:00 do 14:00 osobně: Olšanská 55/5, ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Opalatenko Viktor, tel.: 608597073
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

VIRA BENTSA, tel.: 774 535 444
Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Hodovanets Denis, tel.: 222 212 815, 775 073 075, e-mail: stavexstra@seznam.cz
Praha

Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Kontakt: Chmeliar Peter, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Výhodou: - Předchozí zkušenost s ...
Praha

volná místa Praha