Vývojáři softwaru

zaměstnavatel: NCR Commerce Corporation Česká republika, spol. s r.o.
pracoviště: Rohanské nábřeží 678, 18600
mzda: od 80000
Popis pozice
Jirásková Pavla, e-mail: pavla.jiraskova@ibs-sro.com
SW Dev Ops Engineer I
Vytváří řešení a poskytuje odborné znalosti na podporu všech hlavních oblastí podnikání NCR. Využívá širokou škálu špičkových technologií, které pomohou řídit akceleraci softwarového portfolia NCR.
Požadavky:
angličtina na vysoké urovni slovem i písmem
znalost internerních procesů a portfolia NCRCC

Volná místa v okolí Praha 8

kurýr

KONTAKT : Vladimír Baláž, tel.: +420 737 246 946, e-mail: obchod@getfood.cz

Řídící pracovníci v oblasti logistiky

Kontakt: Jordán Martin, tel.: 737 177 590 (9-11, 13-15) Nutná znalost anglického a korejského ...

Pomocní kuchaři

Prodejní asistent/ka sportovního vybavení

Kontakt: Novotná Šárka Ing., e-mail: hr@endorphinrepublic.cz Oceníme u Vás: příjemné vystupování ...

Úředníci v oblasti účetnictví

První kontakt: Plis Karolína, e-mail: kplis@f-chain.com Požadujeme: - Znalost češtiny - Práce ve ...

Technical Writer

Kontakt: e-mail: k.peniashkova@make.com Odolnost vůči stresu, flexibilita

volná místa Praha 8