Systémoví analytici (IT Data & Analytics Associate)

Kontakty
zaměstnavatel: SAP Services s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 65012
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Orságová Miriam, e-mail: miriam.orsagova@cz.ey.com

Požadujeme: minimálně bakalářské vzdělání, znalost anglického jazyka, znalost dalších cizích jazyků výhodou, předchozí pracovní zkušenost na obdobné pozici, skvělé komunikační dovednosti, zkušenosti s datovými a analytickými technologiemi SAP nebo jinými než SAP, jako jsou SAP HANA, Data Warehouse, Business Objects, SAP Analytics Cloud, PowerBI, R Studio.

Volná místa v okolí Praha

Obsluha strojů a zařízení na výrobu a zpracování papíru

Vyžadujeme dobrý zdravotní stav, spolehlivost, flexibilitu, ochotu pracovat MARIYA KOST, tel.: ...
Praha

Prodavači

Kontakt: Godlevskiy Yuriy, e-mail: shop@vapeshopn1.cz Prodejce ve specializované prodejně ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

e-mail: braxtonmykhalko@email.cz
Praha

Hospodyně

Kontakt: Čáslavová Veronika, e-mail: carecomplex@seznam.cz Dobrý zdravotní stav, časová ...
Praha

Slotvinskyy Ihor, tel.: 736287345
Praha

Rachkovska, tel.: 770138303
Praha

volná místa Praha