Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: Miloslav Mleziva
pracoviště: K letišti 278, 16100
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 10000 do 12000
Popis pozice
Miloslav.mleziva@uklidmleziva.cz
Zkušenost úklidových pracích v ubytovacích zřízeních nebo ve školských zařízeních
Čistý Trestný řeistřik.
Pracovní doba od 15 hodin do 19hodin
Prosím předem zavolat na mobil:731927577
Možný nástup i okamžitě

Volná místa v okolí Praha 6

IT Specialisté

Vlk Petr, e-mail: Jakkoh@seznam.cz

Senior GAme Designer

Soufkova Lucie, tel.: 727937634, e-mail: lucie.soufkova@keenswh.com zkušenosti z herního průmyslu, ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

HALYNA STRÁNÍKOVÁ, tel.: 776 140 883 (9:00 - 17:00 hod.), e-mail: amitech@outlook.cz

Kuchař/ka

Červinková Martina, e-mail: martina.cervinkova@oakrupkovo.cz

Kadeřníci

Rymar Dariya, e-mail: office.ak.sedivy@email.cz

Řidiči tahačů

Požadujeme: - C+E - Karta řidiče - Výpis z karty řidiče - Výpis z rejstříku trestů

volná místa Praha 6