Prokurista m/ž

Kontakty
zaměstnavatel: NVH Czech s.r.o.
pracoviště: Česká Lípa 173, 47121
mzda: od 60530
Popis pozice
Požadujeme:
- znalost korejštiny na úrovni rodilý mluvčí
První kontakt pouze e-mailem.

Volná místa v okolí Česká Lípa

Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů (m/ž)

Požadujeme: manuální zručnost, dobrý zrak, fyzická zdatnost a ochota pracovat ve směnném provozu, ...

Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu (m/ž)

Pozice je vhodná i pro cizince. První kontakt emailem.

Prodavači v prodejnách

Požadavky: - komunikativnost, pečlivost, zodpovědnost Náplň práce: - komunikace se zákazníky a ...

Pomocný kuchař (m/ž)

Výhodou znalost angličtiny a nepálštiny. První kontakt telefonicky.

Pomocný kuchař/kuchařka

Znalost asijské kuchyně výhodou. První kontakt osobně nebo telefonicky.

Seřizovač m/ž

Požadujeme manuální zručnost, spolehlivost, samostatnost. Zkušenosti se strojírenskou výrobou jsou ...

volná místa Česká Lípa