Vývojáři SW se znalostí angličtiny a ruštiny

Kontakty
zaměstnavatel: LSE s.r.o.
pracoviště: Husitská 107, 13000
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
Shesterikov Anton, tel.: +420 721 307 530, e-mail: lsesrohr@gmail.com
Pracovní náplň: vývoj a testování uživatelského rozhrání pro produkty zaměstnavatele pomoci technologií Inspire Delphi a Microsoft Visual Basic, programovaní animace v prostředí Autodesk Animator. Požadujeme minimálně střední všeobecné vzdělaní a odborný vzdělávací kurz v oblasti IT, znalost ruského a anglického jazyka, praxe v oboru min 3 roky.

Volná místa v okolí Praha 3

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Upřesňující údaje: kontrola kvality a třídění dílů

Business Development Manager

Kontakt: e-mail: hr@trackdesk.com Co bude tvou náplní práce: - Kvalifikace & Scoring leadů - Demo ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

Krychfalushiy Marta, tel.: 770 134 771, e-mail: marta.krychfalushiy@foster24.com

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mammadov Sanan, tel.: 721460433, e-mail: mammadov7777@seznam.cz
Praha

Ostatní pracovníci v oblasti osobních služeb

Janáčková Kateřina, e-mail: kjanackova@crocodille.com Multisport

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

volná místa Praha 3