konstruktér/ka v IMOSu

Kontakty
zaměstnavatel: DEKOR, spol. s r.o.
pracoviště: Hradišťská 849, 68708
mzda: od 28000 do 35000
Popis pozice
konstrukce nábytku pro 5 osé CNC v programu IMOS, zkušenosti s kontrukcí nábytku výhodou, spolupráce na vývoji nových produktů, komunikativnost, preciznost, samostatnost, proaktivní přístup, týmovost, zodpovědnost, systematičnost, ochota učit se novým věcem a chuť na sobě pracovat, tech. vzdělání, pozitivní myšlení, zázemí stabilní české společnosti, široký záběr špičkových produktů pro tuzemsko i zahraničí, kontakt e-mailem

Volná místa v okolí Břestek

vedoucí nábytkářského provozu

samostatná práce při řízení středně velké moderní nábytkářské dílny vybavené poslední generací CNC ...

pracovnice/pracovník v sociálních službách

poskytování přímé obslužné péče o osoby, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních ...

Obchodní zástupce pro Středočeský kraj

BENJAMÍN, s.r.o. Buchlovice hledá kolegu na pozici Obchodní zástupce pro Středočeský kraj Rádi ...

řidič nákladního vozidla

ŘP "C", kontakt pouze telefonicky

řidič nákladního vozidla - tahače

ŘP "C, E", kontakt pouze telefonicky

masér/ka

možnost též Dohody o provedení práce, podmínkou masérský kurz, možnost ubytování

volná místa Břestek