Key Account Manager

Kontakty
zaměstnavatel: EURO-CENTER HOLDING SE
pracoviště: Křižíkova 237, 18600
mzda: od 50000 do 65000
Popis pozice
Hlavní odpovědnosti:
" Budování a udržování silných vztahů s klienty
" Porozumění jejich potřebám a poskytování nadstandarních služeb pro zajištění dlouhodobých parnerství
" Řízení přípravy a realizace trendů
" Sledování trendů
" Připravovat návrhy pro zlepšení vztahů s klienty
" Reporting výsledků
Požadavky:
" Pokročilá angličtina - to je náš vnitropodnikový jazyk
" Španělština - rodilý mluvčí
" Zkušenosti na obdobné pozici alespoň 1 rok
" Empatie vůči zákazníkům
" Organizační schopnosti, multitasking a efektivní time management
" Flexibilní a rychlé myšlení, schopnost zachování klidu ve stresových situacích
" Schopnost analyzovat situaci a najít řešení
" Být připraven se učit a dodržovat dané postupy a pravidla

Co nabízíme:
" Zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 11 pobočkami po celém světě
" Nadnárodní prostředí a každodenní komunikaci v cizích jazycích
" Velmi zajímavá a různorodá práce
" Motivující plat a benefity (např. příspěvek na stravování, roční bonusy, Multisport karta, příspěvek na jazykové kurzy a mnoho dalších!)
" Moderní kanceláře v Karlíně (jedna z nejživějších pražských čtvrtí)
" Možnost Home Office
V případě zájmu o tuto pozici nám zašlete svůj životopis.
Těšíme se na Vaše přihlášky!

Volná místa v okolí Praha 8

Specialista výstavby

Jurčík Štěpán Bc., tel.: +420 777 405 430 / Pondělí - Pátek, e-mail: hr@thmp.cz Řízení vozidel i ...

Číšníci a servírky

Zhifen Chen, e-mail: yexujing@seznam.cz Výhodou znalost čínského jazyka

Všeobecní administrativní pracovníci

Pomocníci v kuchyni

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Hamplová Hana, tel.: 602 684 981 každý den 9 - 21 hod. škola s masérským kurzem akreditovaným ...

Oddělení registru pojištěnců a registru zaměstnvatelů II - dávková a pojišťovací

KONTAKT : Ing. Drahuše Pelcová, tel.: 283 104 557, e-mail: drahuse.pelcova@cssz.cz POHOVOR PO ...

volná místa Praha 8