Novinář/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Interphase22, zapsaný ústav
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 35000
Popis pozice
Od uchazeče se vyžaduje výborná znalost kulturního, sociálního a politického prostředí ve východní Evropě a Střední Asii a velmi dobrá znalost cizích jazyků – angličtina na vynikající úrovni, ruština na úrovni rodilého mluvčího podmínkou. Další jazyky výhodou. Dále jsou požadovány zkušenosti s výrobou podcastů včetně postprodukce a dále přípravou novinářských materiálů, ověřováním faktů, analýzou dat a korekturou psaných textů. Předchozí praxe v mediích min. 15 let. CV a motivační dopis prosíme zaslat emailem.

Volná místa v okolí Praha

Technical account manager

Kontakt: Alina Kosťukevič, e-mail: alina@czechrelocate.cz Bakalářské vzdělání, arabský jazyk.
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Tatjana Vecková, e-mail: bisbylilu@email.cz jazyková vybavenost , možnost služebních cest
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Multan Igor, tel.: 773954686
Praha

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravot

Praha

Pomocníci v kuchyni

Liu Zhengwei, tel.: 602711768, e-mail: cervenejablko88@seznam.cz znalost čínské kuchyně
Praha

Pomocní kuchaři

Kontakt: veraernestova@seznam.cz Čínská restaurace potřebuje pro zajištění provozu pomocné kuchaře ...
Praha

volná místa Praha