Vrátní/recepční - pouze pro OZP

Kontakty
zaměstnavatel: BLESK Servis s.r.o.
pracoviště: Sulická 1085, 14200
mzda: od 20000
Popis pozice
Kontakt: Přibišan Radoslav, tel.: 733 470 473, e-mail: radoslav.pribisan@bleskservis.cz

Hledáme pracovníky recepce/vrátnice v domově pro seniory. Určeno pouze pro OZP (invalidní důchodce).

Denní i noční směny, možnost výběru. Mzda od 113 Kč/hod. + příplatky. Náborový příspěvek 5000 Kč. V případě zájmu kontaktujte manažera zakázky (733 470 473) pro domluvení osobní schůzky - není trvale přítomen na zakázce.

Volná místa v okolí Praha 4

Pomocní montážní dělníci

POMOCNÉ MONTÁŽNÍ PRÁCE - manuální zručnost, spolehlivost e-mail: stavebnirs@seznam.cz

Dělníci v oblasti výroby

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ § 97 d) kontakt: FEDIR NEMESH, tel.: 775 048 470, e-mail: sadropro@email.cz

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

kontakt: FEDIR NEMESH, e-mail: sadropro@email.cz

Krejčí, kožešníci a kloboučníci

MÍSTO VÝKONU : Žábova č.p. 397, Šeberov, 149 00 Praha 415 KONTAKT : Andrei Taravan, tel.: 773 295 ...

Pomocníci v kuchyni

Xiang Chen, e-mail: zhenzhen@seznam.cz Výhodou znalost čínského jazyka

JAVA programátor

Požadujeme znalost: Java, češtinu na komunikativní úrovni Kaňková Dana, e-mail: kankova@oksystem.cz

volná místa Praha 4