Chovatelé a ošetřovatelé koní

Kontakty
zaměstnavatel: Dům dětí a mládeže hlavního města Prahy
pracoviště: Na Zmrzlíku 3, 15500
mzda: od 21350 do 24350
Popis pozice
Kontakt: Plachá Jana Ing., tel.: +420 777 706 587 Po - Pá 8 - 20 hod., e-mail: placha@ddmpraha.cz

Nabízíme práci ošetřovatele/ky v jezdecké stáji v Praze 5 - Zmrzlík (DDM hl. m. Prahy)
Jedná se o práci bez ubytování, pro člověka, který má kladný vztah ke koním a k dětem, je spolehlivý a důkladný a má zkušenosti s ošetřováním koní. Pracovní doba po - pá 7:30 - 15:30.
Náplň práce:
- Místování boxů, přístřešků a výběhů + nastýlání (dohromady 31 koní, práce je rozdělena na 3 ošetřovatele)
- vodění koní do výběhů a z výběhů (cca hodina dopoledne a hodina odpoledne)
- pravidelné krmení (ráno a v poledne + příprava večeří)
- práce okolo stájí (úklid stájí, krmírny, oprava výběhů atd.)
- držení koní při kování

Volná místa v okolí Praha 5

Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

kontakt: Stárek Lukáš, tel.: 777 905 823 PO - PÁ 8:00 - 16:30, e-mail: I.starek@senecura.cz, osobně ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků

Kontakt: Hafiyak Ivan, tel.: 774 414 813 od 9:00 do 12:00, e-mail: ...

Lektoři dalšího vzdělávání

Hádáme lektora pro zabezpečení kurzu Obchodní dovednosti pro obchodní zástupce. Termíny budou ...

Pomocníci v kuchyni

Yuyu Wu, e-mail: wuyuyu78@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka

Číšníci a servírky

volná místa Praha 5