Vyučující anglického jazyka

zaměstnavatel: J.S. AGENCY - jazyková škola II, s.r.o., člen koncernu
pracoviště: Slovanského bratrství 1664, 39301
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 10000 do 20000
Popis pozice
Požadujeme: ŘP sk. B., perfektní znalost angličtiny, certifikát B1, B2 nebo C1 z jazyka.
Nabízíme: příjemné prostředí, možnost osobního růstu, zaškolení a možnost jazykového studia za zvýhodněné ceny.
Výhody: pružná pracovní doba, hodnocení a bonusy za správné vedení výuky, možnost osobního růstu.
Kontakty telefonicky na čísle 608 886 395 nebo na e-mailu: admin@jazykovaskola.cz

Volná místa v okolí Bácovice

Bezpečnostní pracovník - vhodné pro OZP

Požadujeme: osvědčení strážný-vrátný výhodou. Nabízíme: možnost i zkráceného úvazku, 6-hodinové ...

Kuchař

Požadujeme střední odborné vzdělání - vyučení v oboru kuchař/kuchařka. Nabízíme příspěvek na ...

řidič

Požadujeme: ŘP sk. C+E Kontakt na uvedném telefonním čísle v pracovní dny 8:00 - 16:00

číšník/servírka

Pracovník údržby

Náplň práce: provádění údržby zařízení a jejich oprava

Dělník zpracovatelských linek

Náplň práce: obsluha linky.

volná místa Bácovice