Řídící pracovníci v oblasti obchodu, marketingu a v příbuzných oblastech

Kontakty
zaměstnavatel: Sigma Software s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 75000
Popis pozice
Šnajdrová Andrea, e-mail: andrea.snajdrova@ibs-sro.com
Odpovědnosti mohou zahrnovat následující a další mohou být přiřazeny:
- definovat celkový rozpočet pro digitální marketing a jeho rozdělení mezi jednotlivé digitální nástroje marketingu
- nastavovat a kontrolovat dodržování KPIs
- definovat strategii digitálního marketingu pomocí aktuálních metodik a přístupů (IPC & Persona, USP and Positioning)
- analyzovat digitální nástroje používané konkurenty
- tvorba marketingových reportů
- navrhovat vylepšení celkových strategií a procesů spolupráce

- očekáváme vynikající komunikační a analytické dovednosti, manažerské dovednosti a dobrou znalost IT a vývoje software

Jazykové znalosti:
Ukrajinský/ruský jazyk na pokročilé úrovni
Anglický jazyk na profesionální úrovni (aktivní znalost slovem i písmem)

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

Mammadov Sanan, tel.: 721460433, e-mail: mammadov7777@seznam.cz
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

e-mail: avajs@email.cz znalost R.J A.J analitické schopnosti, komunikační dovednosti časově náročné ...
Praha

e-mail: infoprahaa@seznam.cz PRÁCE MANUELINI, MUŽE BYT I PŘESČAS, A VÍKENDY, POŽADAVKY: FYZICKÝ ...
Praha

Praha

e-mail: diltana@seznam.cz RJ, AJ– aktivní (další jazyk výhodou), zastupování organizací na ...
Praha

volná místa Praha