Všeobecní administrativní pracovníci

Kontakty
zaměstnavatel: U Pavouka s.r.o.
pracoviště: Celetná 595, 11000
mzda: od 21800
Popis pozice
Jan Šedina, e-mail: jan.sedina@foodcode.cz
kompletace dokumentů pro účetní firmu

Volná místa v okolí Praha 1

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Zhang Quan, e-mail: sekretariat@ctca.cz Výhodou znalost čínského jazyka

Číšníci a servírky

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing.Kulič, tel.: 732646964, e-mail: kulic.mira@foodcode.cz Zkušenosti z ...

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing.Kulič, tel.: 732646964, e-mail: kulic.mira@foodcode.cz

kuchař/ka

Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři

volná místa Praha 1