Pomocní dělníci ve výrobě

Kontakty
zaměstnavatel: Proforce s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
Poliukhovych Iryna, tel.: 774 281 533, e-mail: proforcesro@seznam.cz
Náplň práce: manipulační práce, balení výrobků, uklizení, příprava surovin, práce v prašném prostředí.

Požadavky: lékařská prohlídka před nástupem u našeho lékaře, potravinářský průkaz, manuální zručnost,
dobrý zdravotní stav, zodpovědnost, čisty RT, znalost českého jazyka.

Prosíme kontaktovat nás přes emailovou adresu.

Volná místa v okolí Praha

Senior Engineer Software Testing

Daněk Matěj, e-mail: matej.danek@prkpartners.com • 5+ let zkušeností s testováním ...
Praha

Číšníci a servírky

Praha

Ředitel odštěpného závodu (Managing Director)

VŠ- bakalář ekonomického nebo technického směru angličtina- perfektní znalost korejština - ...
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

A.J hovořící
Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

akunina Irina, tel.: 608828604, e-mail: domytax@mail.ru. spolupráce na vedení účetnictví , ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

volná místa Praha