OSTATNÍ UKLÍZEČI A POMOCNÍCI (M+Ž)

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. Unurtsetseg Vachudová
pracoviště: Vítězslava Nezvala 2696, 43401
mzda: od 18900 do 20200
Popis pozice

POŽADUJEME:
- bez alergie na tech.benzín, lepidlo

HLÁSIT SE: Vachudová Ing., tel.: 721 942 570

Volná místa v okolí Bělušice

MASÉR/-KA thajských masáží (M+Ž)

MASÉR/-KA thajských masáží Požadujeme: - fyzickou zdatnost - znalost asijských praktik při masáži ...

APLIKÁTOR SPECIÁLNÍCH NÁTĚROVÝCH SYSTÉMŮ (M+Ž)

APLIKÁTOR SPECIÁLNÍCH NÁTĚROVÝCH SYSTÉMŮ (M+Ž) - praxe v aplikaci kompozitních nátěrových hmot a ...

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)

OSTATNÍ POMOCNÍ MANIPULAČNÍ PRACOVNÍCI - obsluha stolové pily - znalost řízení VZV výhodou, ...

Učitel/-ka odborných předmětů – automobilní, strojírenské

Opravárenství a diagnostika, Automobily, Stroje a zařízení, Strojírenská technologie, Strojnictví

Učitel/-ka všeobecně vzdělávacích předmětů – Český jazyk a literatura, Občanská

Učitel/-ka všeobecně vzdělávacích předmětů – Matematika, Fyzika

volná místa Bělušice