Zaměstnanec provozu restaurace

Kontakty
zaměstnavatel: Pitstop 2.0 s.r.o.
pracoviště: Plzeň, Plzeň
mzda: od 20500 do 23500
Popis pozice
Práce je vhodná pro studenty, i maminky s dětmi. Hlavní náplní práce je příprava jídla a obsluha.

Zaměstnanecké výhody: 50% sleva na stravování, benefit karta - výhody u McDonald´s + u našich partnerů, skvělou partu lidí, uvoněnou atmosféru

Volná místa v okolí Plzeň

Práce je vhodná pro studenty, i maminky s dětmi. Hlavní náplní práce je příprava jídla a ...
Plzeň

Krupiér/ka

Kontakt na e-mailu: jobs@rebuystars.com

pracovník odd. Kaizen - specialista zlepšování procesů, tlumočník

kontaktovat zaměstnavatele e-mailem Správa výrobní dokumentace, návrhy a zavádění zlepšovacích ...

Všeobecní administrativní pracovníci

Náplň práce: Vykonávání různorodých administrativních prací podle obvyklých postupů, nebo rámcových ...
Plzeň

interní logistik

Požadujeme: manuální zručnost Životopis: ladislava.vochova@jtekt.eu

Konstruktér

flexibilita, znalost anglického jazyka výhodou, ochota cestovat
Plzeň

volná místa Plzeň