Elektrotechnici a technici energetici ve výzkumu a vývoji

Kontakty
zaměstnavatel: Svetlik Green Village, s. r. o.
pracoviště: Světlík 99, 38216
mzda: od 52000
Popis pozice
Požadujeme praktickou znalost a zkušenosti s vedením projektů výstavby elektro zařízení pro naší společnost, která se zabývá vývozem a dovozem obilí. Zejména jde o projekt čističky obilí (semen) pro naší společnost. Zároveň však vyžadujeme znalost anglického a hebrejského jazyka z důvodu dodávek a komunikace z Izraele. Vysokoškolské vzdělání v oboru výhodou, nicméně preferujeme praktické zkušenosti.

Volná místa v okolí Světlík

Katrista

Dělník na pile

Pomocná síla do kuchyně

Požadovaná praxa Zaměstnanecké výhody: -plný úvazek nebo brigáda -velmi dobré finanční ...

Kuchař/kuchařka

zkušenosti výhodou Zaměstnanecké výhody: -bydlení v centru Krumlova -plný úvazek nebo ...

Seřizovač, údržba strojů

Pomocné práce v zahradnictví

Spolehlivost Kontakt v době Po-Pá 8:00-15:00

volná místa Světlík