Obsluha ohraňovacího lisu

Kontakty
zaměstnavatel: Charvát spol. s r.o.
pracoviště: Údolní 259, 46851
mzda: od 160
Popis pozice
Pracovní náplní je ohýbání plechových dílů, kde je nutné umět nastavit parametry stroje a nástrojů. Jedná se o fyzicky náročnou práci. Jednotlivé plechové díly jsou veliké jako budoucí trezor, nástroje mají běžně i 20 kg. Nutná znalost technické dokumentace.

Kontakt: telefonicky Po - Pá 9:00 - 21:00 hod.

Volná místa v okolí Smržovka

Svářeči

Požadujeme: Svářečský průkaz Nabízíme: Firemní stravování Kontakt: e-mailem

Svářeči - zámečníci

Požadujeme: praxe, samostatnost, orientace ve výrobních výkresech, aktivní řidič, ...

Seřizovač CNC

Kontakt: e-mailem nebo telefonicky 7:00 - 15:00 hodin.

Pomocné práce při zpracování masa

Náplň práce: porcování a příprava syrového masa pro další zpracování; příprava přísad, obsluha ...

Svářeči

Vážený uchazeči, rádi bychom Vás pozvali k pracovní příležitosti u naší rodinné firmy, která se ...

Kuchař/ Kuchařka

Kontakt: e-mailem

volná místa Smržovka