Zedník, stavební dělník

Kontakty
zaměstnavatel: Arthur Design s.r.o.
pracoviště: Jablonec nad Nisou, Jablonec nad Nisou
mzda: od 30000 do 45000
Popis pozice
Sháníme SCHOPNÉ A SPOLEHLIVÉ zaměstnance na realizaci stavebních zakázek.
Zakázky jsou především v Libereckém kraji - vše záleží na domluvě.

Požadujeme zkušenost s tímto typem práce. Od betonů, bednění, zdění, omítky, štuky, sádrokartony, výmalbu apod. Práce je dostatek, spolehlivým a pracovitým jedincům jsme schopni zajistit zakázky po celý rok i v zimě. Práce jsou placené v úkole dle předem dohodnutého rozpočtu.

Pružná pracovní doba. Možnost ubytování.

Požadujeme řidičský průkaz skupiny B.

Kontakt: osobně na adrese Bozkov 157, telefonicky

Volná místa v okolí Jablonec nad Nisou

Zdravotní sestra do multidisciplinárního týmu

Popis pracovní pozice: Zdravotní sestra/zdravotní bratr je součástí multidisciplinárního týmu, v ...

Stavební dozor

Požadujeme: řidičský průkaz skupiny B Kontakt: - osobně na adrese Bozkov 157, PSČ 512 13 - ...
Jablonec nad Nisou

Kuchař, kuchařka

Hledáme kuchaře / kuchařku pro penzion ve Švédsku (vhodné i pro manželský pár). Náplň práce: ...

Řidič/ Řidička autobusu

Kontakt: e-mailem, telefonicky

Zedník - obkladač

Praxe výhodou. Výhody: prémie, doprava služebními auty Kontakt: telefonicky

Sádrokartonář

Praxe v oboru výhodou. Nabízíme: prémie, doprava služebními auty Kontakt: telefonicky

volná místa Jablonec nad Nisou