Odborní pracovníci v oblasti kvality systému řízení (ISO)

Kontakty
zaměstnavatel: LL-C (Certification) Czech Republic s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 65012
Popis pozice
kontakt: Darja Sýkorová, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com

Turecký jazyk výhodou.
Výhodou: - VŠ vzdělání potravinářského směru, technického směru
- pracovní zkušenost min. 4 roky v oblasti certifikace potravinářských výrobků nebo řízení certifikačních procesů, nebo rpacovník podílející se na implementaci systému řízení potravinářských společnostech na tureckém trhu
- analytické schopnosti, komunikační dovednosti, znalosti principů projektového řízení, pečlivost, zodpovědný a proaktivní přístup

Volná místa v okolí Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Koukal Martin, e-mail: stavinvestglobal@email.cz
Praha

Vývojáři softwaru (Softwarový inženýr, Expert)

Anastassiya Dubovik, e-mail: anastassiya.d@czechrelocate.cz minimálně bakalářské vzdělání v oboru ...
Praha

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení

Jana Moravcová, tel.: 601 001 095, e-mail: info@burhinus.cz
Praha

Vývojář sw

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com Pozice SW ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

736607278
Praha

volná místa Praha