Software Engineer

Kontakty
zaměstnavatel: Clearstream Services Prague Branch
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 80000
Popis pozice
Duchoslav Pavel, e-mail: pavel.duchoslav@deutsche-boerse.com

Vaše povinnosti:
o Práce v mezinárodním multilokačním prostředí
o Návrh a vývoj aplikace (aplikací) IFS pomocí Javy a různých frameworků
o Analýza obchodních požadavků a jejich implementace do aplikací
o Údržba, vylepšení a podpora výroby aplikací

Váš profil:
o Praktické zkušenosti s vývojem standardních a podnikových Java aplikací
o Zkušenosti s SQL databázemi
o Odpovědnost a spolehlivost za účelem včasného dodání dohodnutého rozsahu
o Znalost písemné i mluvené angličtiny
o Schopnost pracovat v mezinárodním týmu napříč lokalitami

Výhodou
o Předchozí znalost protokolu / zpráv SWIFT
o Zkušenosti s Spring (Framework, Boot, Security, Data, Integration)
o Zkušenosti na finančních trzích, zúčtování nebo bankovnictví

Volná místa v okolí Praha

Vývojář sw

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com Pozice SW ...
Praha

Stavební montéři

Matoušek Richard Ing., tel.: 725 003 333, e-mail: laboris.agentia@gmail.com pondělí-středa od 9:00 ...
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

736607278
Praha

Ostatní uklízeči a pomocníci

Koukal Martin, e-mail: stavinvestglobal@email.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov

Praha

Praha

volná místa Praha