Programátor/ka mobilních aplikací

Kontakty
zaměstnavatel: TESCO SW a.s.
pracoviště: tř. Kosmonautů 1288, 77900, https://www.tescosw.cz/kariera/
mzda: od 30000 do 60000
Popis pozice
Hledáme nové kolegy na pozici programátora do týmu, který se zabývá vývojem iOS/Android mobilních aplikací pro naše softwarová řešení. Jedná se o dlouhodobé projekty, které přináší zajímavou náplň práce, výzvy a zisk nových zkušeností.

Náplní práce bude:
- vývoj mobilních aplikací (Xamarin.Forms, .NET MAUI),
- vývoj nových komponent pro mobilní aplikace,
- vývoj webových API pro mobilní aplikace.
Požadujeme:
- znalost Microsoft .NET,
- znalost programovacího jazyka C#,
- znalost objektového programování a základní znalost objektové analýzy,
- základní znalost SQL databází,
- anglický jazyk (v rozsahu žádoucím pro studium odborné literatury),
- aktivní přístup k řešení problémů,
- týmový hráč,
- chuť učit se novým věcem.
Výhodou bude:
- zkušenost s vývojem v Xamarin.Forms, NET MAUI
- obecná zkušenost s vývojem mobilních aplikací,
- zkušenosti s vývojem REST API (nejméně ASP.NET Web API / ASP .NET Core),
znalost návrhových vzorů a jejich použití.

Co můžeme nabídnout:
- 5 týdnů dovolené, relaxační centrum, vzdělávání, HomeOffice či stravenkový paušál. Více se dočtete na https://www.tescosw.cz/kariera/

Kontakt je možný POUZE e-mailem.

Volná místa v okolí Olomouc

Kuchař/ka

Vyučení v oboru je výhodou. Praxe na této pozici je vítaná. Zaškolení proběhne přímo na hotelu za ...

Slévárenský dělník

Vhodné i na zaučení. Kontakt e-mailem nebo telefonicky (6:00 - 13:00 PO - PÁ).

Svářeč

Kontakt POUZE e-mailem nebo telefonicky (7:00 - 14:00).

Seřizovač CNC

Kontakt je možný POUZE e-mailem. Požadavky na pracovníka: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, ...

Pomocný kuchař/pomocná kuchařka

Kontakt je možný na adrese provozovny po předchozí telefonické dohodě (po - pá 9 - 13 hod.). Jedná ...

Produktový/á inženýr/ka - fotovoltaika

První kontakt je možný POUZE e-mailem.

volná místa Olomouc