Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontakty
zaměstnavatel: VOLODYMYR KRAVETS s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 19500
Popis pozice
Dyriv Nadiia, tel.: 608077681

Ochota, spolehlivost, zdravotní způsobilost, fyzická zdatnost, časová flexibilita a bezúhonnost.
Pomocné stavební práce, výkopové práce, bourací práce, úklidové práce na stavbách, nakládání a vykládání stavebních materiálů

Volná místa v okolí Praha

Senior Frontend Developer

Požadované zkušenosti a kvalifikace: o Vzdělání v oblasti počítačového inženýrství, softwarového ...
Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Jana Moravcová, tel.: 601 001 095, e-mail: info@burhinus.cz
Praha

POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ i pro paragraf 97 d) kontakt: Jana Moravcová, tel.: 601 001 095, e-mail: ...
Praha

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Koukal Martin, e-mail: stavinvestglobal@email.cz
Praha

Praha

Kontakt: tel.: 774668570, e-mail: beni-ni4@seznam.cz
Praha

volná místa Praha