Ostatní řídící pracovníci v oblastech příbuzných obchodu a marketingu

Kontakty
zaměstnavatel: Novartis s.r.o.
pracoviště: Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - plný úvazek
mzda: od 61000
Popis pozice
Lopourová Regina, e-mail: regina.lopourova@novartis.com
Angličtina na komunikativní úrovni bez nutnosti certifikátu; Zájemci o pozici hlaste se, prosím, přes firemní portál https://www.novartis.com/careers/career-search

Volná místa v okolí Praha

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Jana Moravcová, tel.: 601 001 095, e-mail: info@burhinus.cz
Praha

Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby

Koukal Martin, e-mail: stavinvestglobal@email.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

Kontakt: tel.: 774668570, e-mail: beni-ni4@seznam.cz
Praha

Omítkáři

Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Požadavky: Znalost RJ, AJ - aktivní, služební cesty mimo ĆR, výpis TR, znalost práce na PC.
Praha

volná místa Praha

Nahoru