Lead Project Engineer Automation

Kontakty
zaměstnavatel: Bühler Praha s.r.o.
pracoviště: Pikrtova 1737, 14000
mzda: od 60000
Popis pozice
kontakt: Adela Česenková, e-mail: hr.prague@buhlergroup.com

Technické vzdělání, výborná znalost anglického jazyka, min. 3 roky zkušeost jako inženýr automatizace. Zkušenost řízením projektů v průmyslové automatizaci. Znalost elektrických obvodů.

zaměstnanecké výhody:
Dovolená navíc, příspěvek na stravování

Volná místa v okolí Praha 4

Masér

kontakt: Červenková Renáta, tel.: 777232574, e-mail: ren.cervenkova@gmail.com Znalost thajské ...

projektový/á manažer/ka, letecká doprava

kontakt: David Petřek, e-mail: petrek@pamacorp.com požadovaná odbornost: pilot training; plynulá ...

Pomocní kuchaři

Fangqiong Wu, tel.: 722 933 894

Pomocný kuchař/Pomocná kuchařka

Kontaktovat tel. 722933894

pracovník/pracovnice v sociálních službách - podpora samostatného bydlení

kontakt: Mgr. Lýdie Obermannová, tel.: 777 480 016, e-mail: personalni@uss4.cz 1. kontakt: e-mailem ...

Wu Fangqiong, tel.: 722 933 894

volná místa Praha 4