Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: Fialkovská s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Fialkovská Olga Ing., tel.: 774 952 558
OFialkovska@seznam.cz

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Tichopádek Martin, e-mail: info@stavrealizace.cz vedení jednoduchých evidencí, výkazů, zakládání ...
Praha

Stavební údržbáři budov a inženýrských děl

Fialkovská Olga Ing., tel.: 774 952 558 OFialkovska@seznam.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Fialkovská Olga Ing., tel.: 774 952 557
Praha

Obchodní zástupci

Diana Mallat , Hanna Korol, tel.: 776795389Požadujeme: - výborná znalost organizace veletrhů a ...
Praha

Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Maleta Inna, tel.: 739359639, e-mail: forpost22@seznam.cz
Praha

Pracovníci ostrahy, strážní

Pekárek Radek, tel.: 777648658, e-mail: ragnarservis@email.cz PO - PÁ 9.00-14.00 Profesní ...
Praha

volná místa Praha