Pomocníci v kuchyni

Kontakty
zaměstnavatel: Sakuras Brno s.r.o.
pracoviště: Ve Vaňkovce 462, 60200
mzda: od 19500
Popis pozice
Pohovory pouze po domluvě.
Pečlivost, spolehlivost, samostatnost, týmová práce, odolnost vůči stresu.
Práce o víkendu a večerech.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Specialisté v oblasti strategie (Business Intelligence Developer)

Znalost turečtiny na úrovni rodilého mluvčího. Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Operátor výroby

První kontakt: e-mailem, telefonicky nebo osobně v sídle zaměstnavatele, dle dohody Obsluha ...

administrativní pracovník

nutná znalost ukrajinský jazyka Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

pekař

Specialista marketingu

První kontakt e-mailem. Specialista marketingu zajišťuje marketingové aktivity vycházející ze ...

SPECIALISTA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ - SOCIAL MEDIA SPECIALIST

Požadavky: 1. Zkušenosti s prací s obsahem sociálních sítí (příklady realizovaných případů, ...

volná místa Brno