Řidiči skupiny B

Kontakty
zaměstnavatel: JIP východočeská, a.s.
pracoviště: Hovorčovická 128, 25065
mzda: od 21500
Popis pozice
Upřesňující údaje:
Rozvoz potravinářského zboží. Začátek pracovní doby dle požadavku zákazníka (dle dojezdové vzdálenosti). Doplňování zboží. Kontrola záruk. Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká karta JIP, zaměstnanecké slevy.

Zaměstnanecké výhody:
zaměstnanecké slevy a sleva na firemní produkty

Volná místa v okolí Bašť

Řidiči skupiny C

Upřesňující údaje: Rozvoz potravinářského zboží. Začátek pracovní doby dle požadavku zákazníka (dle ...

Prodavač/ka / Pokladní

Upřesňující údaje: Prodej smíšeného zboží na prodejně. Markování zboží. Doplňování zboží. Kontrola ...

Administrativní pracovníci

Pomocníci v kuchyni

Upřesňující informace Jedná se o práci v asijské restauraci. Požadujeme dobrou znalost přípravy ...

Ostatní uklízeči a pomocníci

Skladníci

Upřesňující údaje: Práce v chladícím boxu

volná místa Bašť