Prodavač - prodavačka smíšeného zboží

Kontakty
zaměstnavatel: VINACOM obchodní společnost s.r.o.
pracoviště: Revoluční 411, 54232
mzda: od 18900
Popis pozice
PRODAVAČ - PRODAVAČKA SMÍŠENÉHO ZBOŽÍ - spolehlivost, pracovitost, zodpovědnost, práce i víkendech a svátcích
Tel. kontakt možný od 10.00 - 17.00 hodin, osobní kontakt na uvedené adrese od 10.00 - 12.00 hodin.

Volná místa v okolí Trutnov

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

Učitel - učitelka AJ

UČITEL - UČITELKA AJ Aprobace: anglický jazyk pro II. stupeň ZŠ, ideálně v kombinaci s matematikou; ...

Dělník - dělnice v textilní výrobě

DĚLNÍK - DĚLNICE V TEXTILNÍ VÝROBĚ Náplň práce: obsluha strojů na úpravu vláken, dopřádání a ...

Skladník - skladnice

SKLADNÍK - SKLADNICE Příjem a vychystávka zboží. Průběžné inventarizace zboží. Požadujeme dobrou ...

Obsluha TPE pece

OBSLUHA TPE PECE Nabízíme: příspěvky na obědy, benefity a jiné odměny

Dělník - dělnice v přádelně

DĚLNÍK - DĚLNICE V PŘÁDELNĚ

volná místa Trutnov