Pomocný kuchař/ka

Kontakty
zaměstnavatel: Xing Chen Hvězdy s.r.o.
pracoviště: Beethovenova 157, 40001
mzda: od 18900
Popis pozice
Pomocný kuchař/ka v čínské restauraci, příprava vstupních polotovarů pro zhotovení tradičních čínských pokrmů. Znalost čínské kuchyně podmínkou. Spolehlivost, ochota učit se nové recepty a postupy.
Další požadavky: zdravotní způsobilost, znalost čínštiny výhodou.

Kontakt: telefonicky (ve všední dny 9:00 - 17:00 hod.)

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Učitel/ka anglického jazyka

Požadujeme: magisterské vzdělání Kontakt: e-mailem reditel@zsnestemicka.cz

Masér/ka thajských masáží

Požadován kurs thajských masáží v rozsahu alespoň 150 hodin a praxe min. 2 roky. Kontakt: e-mailem ...

Manikéři a pedikéři

Požadavky: Pečlivost, flexibilita Kontakt: telefonicky

Zámečník-potrubář

Znalost čtení technické dokumentace, izometrie. Kontakt: e-mailem
Ústí nad Labem

Uklízeč/ka

Dle zakázek firmy po celé ČR, úklid na stavbách, fyzicky náročná práce Kontakt: e-mailem

Úklidový pracovník/pracovnice

Práce pro OZP Místo výkonu práce: Pařížská 227/20, 400 01 Ústí nad Labem Pravidelný úklid: ...

volná místa Ústí nad Labem