Warranty specialista

Kontakty
zaměstnavatel: HUTCHINSON s.r.o.
pracoviště: Klostermannova 995, 33701
mzda: od 30000
Popis pozice
Náplň práce: analyzovat vrácené servisní díly zákazníkem a koordinovat činnosti vedoucí k vyřešení zákaznických reklamací. Navrhovat a podílet se na nápravných opatřeních, které vedou k trvalému zlepšovaní. Zodpovědnost za kompletní analýzy vrácených servisních dílů z pole, velmi úzká spolupráce napříč všemi odděleními (kvalita, laboratoř, výroba, logistika), ale také s ostatními závody společnosti Hutchinson. Vedení veškeré evidence, práce se zákaznickými portály, aktivní komunikace se zákazníky (telefonicky, mailem i osobně). Reporting, evidence nákladů, zajištění možné přefakturace, související administrativní agenda.

Volná místa v okolí Rokycany

Konstruktér

Požadujeme: praxe s 3D modelováním K měsíční mzdě jsou vypláceny odměny JOBMATCH

E-commerce specialista

Požadujeme: znalost SEO, PPC. Samostatná práce na PC, znalost prostředí e-commerce. Orientace na ...

Provozní elektrikář

Opravář zemědělských strojů

Pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Servisní technik komunální a zemědělské techniky

Požadujeme: manuální zručnost, fyzická zdatnost, spolehlivost, , řidičský průkaz skupiny B, C, T, ...

Montér stínící a vratové techniky

Požadujeme: zručnost, pracovitost, časovou flexibilitu, praxe v oboru výhodou, ŘP sk B, smysl pro ...

volná místa Rokycany