Obsluha stánku s občerstvením - pomocník/ce

Kontakty
zaměstnavatel: G Trade Group s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Sharashenidze Akaki, tel.: 734 580 896

Zkušenost s přípravou tradičních pokrmů - Gruzie, Ukrajina, Kazachstán - vítána.

Volná místa v okolí Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

LIUBOV MAKSYMYSHYN 773 885 589
Praha

Orel Vasyl, tel.: 773885589
Praha

Bobelyak Nataliya, tel.: 773505161
Praha

Obchodní náměstci (ředitelé)

Kontaktovat mail rizak.o@rizak.cz Požadujeme: - výborná znalost organizace inovačních procesů v ...
Praha

Specialista energetických staveb

Kontaktovat mail kariera@desu.gov.cz
Praha

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

1. kontakt e-mailem: MIROSLAV MEJTSKÝ, e-mail: hlasenkavolnehomista@gmail.com Svahilština jazyk na ...
Praha

volná místa Praha