mistr výroby

Kontakty
zaměstnavatel: FERRO OK, s.r.o.
pracoviště: Pražská 1, 25401
mzda: od 30000 do 40000
Popis pozice
-první kontakt se zaměstnavatelem: Haničáková Lucie, 606948051,ucetni@ferro-ok.cz

-čtení výkresové dokumentace, vedení malého kolektivu zaměstnanců, zadávání výroby

-zaměstnanecké výhody:stravenkový paušál

Volná místa v okolí Petrov

přípravář výroby

-první kontakt se zaměstnavatelem: Lucie Haničáková, 606948051,ucetni@ferro-ok.cz -zakladní čtení ...

event produkční

-první kontakt se zaměstnavatelem: Jiřá Koranda, 724235185,j.koranda@sphere.studio.cz -požadujeme ...

-první kontakt: Haničáková Lucie, 606948051, ucetni@ferro-ok.cz -mistr ve výrobě mostových jeřábů ...

montážní a servisní technik

-první kontakt emailem nebo telefonicky:p.Haničáková Lucie, 606948051, ucetni@ferro-ok.cz

elektrikář

Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů

volná místa Petrov