Chovatel skotu

Kontakty
zaměstnavatel: Ing. Milan Skala
pracoviště: Neurazy 6, 33555
mzda: od 29000 do 33000
Popis pozice
Požadujeme: ŘP B+T, zkušenosti s chovem skotu
Nabízíme: stravování, služební automobil
Prvotní kontakt na zaměstnavatele:
- telefonicky kdykoliv

Volná místa v okolí Neurazy

Traktorista - opravář

Prvotní kontakt na zaměstnavatele: - osobně - emailem - telefonicky - ve večních hodinách
Neurazy

Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů, pila

Místo výkonu práce: pila Neurazy
Neurazy

Ošetřovatel/-ka králíků

Samostatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, časouvou flexibilitu, ochota učit se, kladný přístup ...
Žinkovy

pracovník v živočišné výrobě

První kontakt e-mailem nebo telefonicky ve všední dny v době od 8.00 do 15.00 hodin Upřesňující ...

pomocný pracovník v zemědělství

První kontakt e-mailem nebo telefonicky ve všední dny v době od 8.00 do 15.00 hodin Řidičský průkaz ...

Strojírenští kovodělníci-přípravář

volná místa Neurazy