SEŘIZOVAČI - Kontakt: e-mailem.

Kontakty
zaměstnavatel: Mubea Transmission Components s.r.o.
pracoviště: Žebrák, Žebrák
mzda: od 25000
Popis pozice
Požadujeme: znalost ukrajinského nebo srbského jazyka. Zaměstnanecké výhody: svoz do zaměstnání, dotované stravování, prémie za docházku. Kontakt: e-mailem.

Volná místa v okolí Žebrák

VÝROBNÍ KONTROLOŘI KVALITY

Požadujeme: znalost ukrajinského nebo srbského jazyka. Zkušenosti z oblasti kvality výhodou. ...
Žebrák

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z KOMBINOVANÝCH MATERIÁLŮ - Kontakt: e-mailem

Požadujeme fyzickou zdatnost, dobrý zdravotní stav. Zaměstnanecké výhody: firemní ubytování ...

MONTÁŽNÍ DĚLNÍCI VÝROBKŮ Z OSTATNÍCH MATERIÁLŮ - Kontakt: e-mailem

ŠIČKA PRÁDLA - Kontakt: e-mailem.

Praxe v oboru.Kontakt: e-mailem.

OSLUHA ZAŘÍZENÍ NA TAŽENÍ A PROTLAČOVÁNÍ KOVŮ - LISAŘI - Kontakt: e-mailem

Kontakt: e-mailem.

DĚLNÍCI V OBLASTI VÝSTAVBY A ÚDRŽBY BUDOV - Kontakt: e-mailem

Požadujeme čistý rejstřík trestů. Kontakt: e-mailem

volná místa Žebrák