Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních

Kontakty
zaměstnavatel: PPL Heaven s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Kravcova Inna Bc.; mMBA, tel.: U Elektry 203/8, Praha 9 - úterý od 14:00 do 15:00, e-mail: inka.kravcova@gmail.com

- Požadavky: zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost, smysl pro týmovou práci, smysl pro čistotu a
hygienu – výpis RT, mytí nádobí, hrubou přípravu zeleniny, manipulaci se zbožím, základní úklid kuchyně

Volná místa v okolí Praha

Všeobecní administrativní pracovníci

Hande Terzi, tel.: 605860700, e-mail: hande@saturno.cz
Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Kontaktovat mail buildwellsro@gmail.com, tel. 776360552 PO 14-15 Zdravotní průkaz o způsobilosti ...
Praha

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři

Kontakt: DARJA SÝKOROVÁ, e-mail: cz_vialto_infokarta@vialto.com Bakalářské vzdělání, znalost ...
Praha

Zedníci

Kontakt: Ivan Dan, e-mail: infototalworks@gmail.com
Praha

Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci

Kontaktovat tel. 777875290 10-14 hod.
Praha

Kontakt: Chulan Mariana, tel.: 773 320 214 (10-12 hod)
Praha

volná místa Praha