Doručovatel balíkový s řízením vozidla

Kontakty
zaměstnavatel: Česká pošta, s.p.
pracoviště: Praha
mzda: od 25000 do 30000
Popis pozice
PRVOTNÍ KONTAKT JEN E-MAILEM, NEBO TELEFONICKY Smolařová Julie, tel.: 703 161 007 (v pracovní dny), e-mail: smolarova.julie@cpost.cz

Smlouva na dobu neurčitou, náborový příspěvek 15 000,- Kč.

Zaměstnanecké výhody: stravenky. 25 dní dovolené, příspěvek na dovolenou, multisportkarta

Volná místa v okolí Praha

Operátoři v logistice

PRVOTNÍ KONTAKT JEN E-MAILEM, NEBO TELEFONICKY Smolařová Julie, tel.: 703 161 007 (v pracovní dny), ...
Praha

Stavební dělníci

Kontakt: 777 724 747, e-mail: info@europeanrecruitment.net Pomocné práce při stavbách a ...
Praha

Uklízeči

Krehul Nataliya, tel.: 777 707 130, e-mail: fenella2018@email.cz
Praha

Instalatéři

Kontakt: 777 724 747, e-mail: info@europeanrecruitment.net Požadované zkušenosti na personálním ...
Praha

Pomocníci v kuchyni

Praha

Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov

Praha

volná místa Praha