Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kontakty
zaměstnavatel: FSHP s.r.o.
pracoviště: Veleslavínova 1098, 11000
mzda: od 30551 do 38189
Popis pozice
Zveržhanovski Pavlína, e-mail: pavlina.zverzhanovski@fourseasons.com
Znalost anglického jazyka a ostatních světových jazyků vítána.

Volná místa v okolí Praha 1

Číšníci a servírky

Kontakt: Hua Gao, e-mail: gaohua.molihua@gmail.com Výhodou znalost čínského jazyka.

Servisní technik - opravy a montáže gastronomických zařízení.

Štěpánek Jakub, tel.: 702157731, e-mail: stepanek@gastronomicka.cz Požadujeme vzdělání SOU nebo SŠ ...

Servisní technik

Štěpánek Jakub, tel.: 702157731, e-mail: stepanek@gastronomicka.cz

Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení

Pomocníci v kuchyni

Kontakt: Tomáš Podolský, e-mail: tomas.podolsky@ambi.cz, 777 864 958 Místo výkonu práce je Na ...

Protokolující úředník/ce

Kontaktovat mail podatelna@osoud.phaz.justice.cz PP na rok s možností prodloužení na dobu ...

volná místa Praha 1