Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakty
zaměstnavatel: GUARD TEAM SECURITY s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 30000 do 32000
Popis pozice
Kontakt: tel.: 606 888 151, e-mail: g-t-security@seznam.cz

Výhodou certifikát strážný 68-008-E
Púlroční a roční odměny

Volná místa v okolí Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)

Kontakt: Švédová, e-mail: luciesvedova01@gmail.com
Praha

React Developer

Kontakt: Hájková Jana, e-mail: interview@reasunta.tech Požadavky: nejméně bakalářské vzdělání.
Praha

Angular Developer

Praha

Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)

Kontakt: Bugajová Dominika, e-mail: dbugajova@deloittece.com Vzdělání v oblasti účetnictví, ...
Praha

Pokrývači

Kontaktovat tel. 734105147 Práce ve výškách na střechách rovných i šikmých, možnost zaučit v oboru
Praha

Sportovní trenéři a instruktoři (kromě na školách)

e-mail: mneveril@tempopraha.cz trenérská praxe v baseballu v délce trvání 1 roku a déle výhodou, ...
Praha

volná místa Praha