Manager Logistiky

Kontakty
zaměstnavatel: Dark Kitchen s.r.o.
pracoviště: Praha, Praha
mzda: od 37000
Popis pozice
Kontakt: Borovková Radka, tel.: +420 724 315 642, e-mail: hr@spojujeme.cz

Zaměstnanecké výhody: Multisport karta, firemní akce

Volná místa v okolí Praha

Specialisté v oblasti marketingu

Kontakt: Formanová Dominika, e-mail: formanova.dominika@feg.eu Pozice: Group Gaming Operations ...
Praha

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech

Kavková Markéta, e-mail: marketa.kavkova@ibs-sro.com Požadavky na pozici Customer Service ...
Praha

Ostatní stavební technici

DESHKO Vasyl, tel.: 602770967
Praha

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Kontaktovat tel. 602 227 768
Praha

Kuchaři/Pizzaři

Kontaktovat mail boubelikova@centrum.cz Pizzař stánkového provozu
Praha

Pracovníci fyzické ostrahy

Kontakt: Kvapilová Andrea, tel.: 734 300 442 (Po-pá 8-14), e-mail: nabor@bpsa.cz Pracovník ostrahy ...
Praha

volná místa Praha