Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Kontakty
zaměstnavatel: RUTLEX s.r.o.
pracoviště: Praha
mzda: od 18900
Popis pozice
Kontakt: Bazarov Oleksandr, tel.: 776759969 (Po a Čt 10.00-12.00), osobně na adrese: 5.května 1142, Nusle, 140 00 Praha 4, pondělí a čtvrtek 10.00-12.00 na zvonku "Bazarová"

Volná místa v okolí Praha

Kuchaři/Pizzaři

Kontaktovat mail boubelikova@centrum.cz Pizzař stánkového provozu
Praha

kadeřník

Kostiantyn Moroziuk, tel.: 773004701; od 11-00 do 17-00, e-mail: fortezasnv@gmail.com
Praha

Vývojáři software (Java Developer)

Anna Tomskikh, e-mail: recruitment@acamar.cz Turecký jazyk na úrovni rodilého mluvčího.
Praha

Zástupce vedoucího směny

- Jazykové požadavky - ruština a čeština - Zkušenosti s prací ve skladu (e-shop s potravinami) a s ...
Praha

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Kontaktovat tel. 602 227 768
Praha

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Praha

volná místa Praha