Electrical Engineer II

Kontakty
zaměstnavatel: Honeywell, spol. s r.o.
pracoviště: Tuřanka 1387, 62700
mzda: od 64000
Popis pozice
První kontakt e-mailem.

Níže uvedené je vítáno:
- pokročilá znalost anglického jazyka
- předchozí praxe na obdobné pozici
- zkušenosti v oblasti E-stop drawings a Network Drawings, testování prototypů

Souhlas zaměstnavatele s modrou kartou.

Volná místa v okolí Brno

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

výhoda pro mluvící vietnamsky Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Process Manager

Odpovědnosti: o Zodpovídáte za popis, optimalizaci a reengineering procesů v konkrétním oddělení ...

Pomocníci v kuchyni

výhoda pro mluvící vietnamsky možnost zaučení Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Manager Supply Chain Planning

Vedení logistického centra Řízení podřízených liniových manažerů - vítány jsou dobré komunikační ...

Analyst (Data) I

Analyst (Data): - vyvíjí obchodní řešení prostřednictvím neustálé modifikace stávajících řešení ...

Překladatelská a tlumočnická činnost

První kontakt: e-mailem Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

volná místa Brno