Instruktor - instruktorka lyžování a snowboardingu

Kontakty
zaměstnavatel: SportForest s.r.o.
pracoviště: Černohorská 119, 54225
mzda: od 250 do 420
Popis pozice
INSTRUKTOR- INSTRUKTORKA LYŽOVÁNÍ A SNOWBOARDINGU
NÁSTUPNÍ PLAT od 250 - 420 Kč/hod (dle výše licence, praxe a jazykových znalostí) + provizní odměny
- prac.poměr na DPP i HPP pro místní instruktory z trutnovska a okolí s dojezdovou vzdáleností do Janských Lázní
Firemní benefity:
- přispějeme ti finanční dotací na licenční kurz s akreditací MŠMT
- pro celosezonní instruktory vlastní skipas zdarma do celého SkiResortu Černá hora Janské Lázně
- večerní lyžování a pravidelné tréninky našeho týmu instruktorů
- služební oblečení s Gore-Tex membránou
- slevy na nákup nových lyží a prken zn.FISCHER a LUSTI
- využití test centra lyží FISCHER

Pokud máš zájem tak neváhej a dej nám o sobě vědět!
Působíme ve SkiResortu Černá hora - Janské Lázně a ve Svobodě nad Úpou

Rychlé INFO/ kontakt: tel. +420 603 327 525 ; info@skicentrumsafar.cz

Volná místa v okolí Janské Lázně

Prodavači v prodejnách

Znalost vietnamského jazyka výhodou. Tel. kontakt: každý pátek 16 - 17 hod.

Kuchař - kuchařka

KUCHAŘ- KUCHAŘKA - směnný provoz pro 4 rodinné skupiny Plat: zařazení do 5.platové třídy dle délky ...

Asistent - asistentka pedagoga

ASISTENT- ASISTENTKA PEDAGOGA Práce na 0,25 % úvazek. Pouze noční směny. Požadavky: vzdělání ...

Prodavači v prodejnách Znalost vietnamského jazyka výhodou. Tel. kontakt: každý pátek 16 - 17 hod.

Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě

volná místa Janské Lázně