Číšník/Servírka

Kontakty
zaměstnavatel: OREA HOTELS s.r.o.
pracoviště: Univerzitní 234, 77900
mzda: od 25560
Popis pozice
Vyučení v oboru je výhodou.
Praxe na této pozici je vítaná.
Zaškolení proběhne přímo na hotelu za účasti povolaných osob.
Pracovní doba se dá domluvit po dohodě se společností. Pracovní doba je: 6.00 - 18.00, 8.00 - 20.00.
Kontakt možný telefonicky nebo e-mailem, osobně pouze po předchozí domluvě.

Volná místa v okolí Olomouc

Šička, švadlena

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Možnost prodloužení doby určité po ukončení zkušební ...

Řidiči a obsluha zemědělských strojů

První kontakt možný telefonicky nebo e-mailem.

Systémový/á administrátor/ka LINUX

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Systémového administrátora pro LINUX, který/á se ...

Pomocná síla do kuchyně

Pomocná síla do kuchyně. První kontakt možný POUZE telefonicky od 8:00 do 15:00.

Dělník/dělnice do výroby

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok. Kontakt POUZE e-mailem.

Stavební dělník

Hledáme 3 stavební dělníky. Požadujeme flexibilitu, aktivní přístup k práci, spolehlivost, ...

volná místa Olomouc