Lékaři v radiologických oborech

Kontakty
zaměstnavatel: Medica CZ, a.s.
pracoviště: Praha, Praha
Parametry volného místa
pracovněprávní vztah: Pracovní poměr - zkrácený úvazek
mzda: od 20000
Popis pozice
1. kontakt e-mailem: Bc. Vlachová, e-mail: vlachova@poliklinikapraha.cz

Volná místa v okolí Praha

Prodavač/ka klenotů

Kontakt: Šafrová Eva, e-mail: eva@mooyyy.cz Zaměstnanecké výhody: Multisport karta, finanční bonusy
Praha

Specialisté v oblasti marketingu

Kontakt: e-mail: duocafes@gmail.com
Praha

Specialisté vzniku pojištění a zajištění

KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Dominika Bugajová, e-mail: dbugajova@deloittece.com - bakalářské VŠ ...
Praha

Barista, obsluha kavárny

PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM : Tatiana Apraksina, e-mail: roastery@versioncoffee.cz
Praha

Řidiči tahačů MKD

Kontakt: Lebedev Konstantyn Ing., tel.: 607106698, kos@lenex.cz
Praha

SUPERVISOR SOLIDS TRANSPORTATION

Team leader position (pozice team leadera) Experience in Supply chain 3-5 years required People ...
Praha

volná místa Praha

Nahoru