Montážní dělník, údržbář (m, ž)

Kontakty
zaměstnavatel: Daniel Kadlec, JK SPED
pracoviště: Ústí nad Labem, Ústí nad Labem
mzda: od 18900 do 20000
Popis pozice
Pracovní pozice v týmu výroby a prodeje s nezvyklým a zajímavým sortimentem, příprava materiálu a polotovarů pro výrobu, dílenské montáže v rámci drobných zámečnických prací, údržba areálu
Požadujeme: člověka zručného, spolehlivého, samostatného, zodpovědného, učenlivého, s maximální loajalitou vůči firmě a pozitivním vztahem ke komunikaci. Vhodné pro osoby OZP.
Kontakt: e-mailem

Volná místa v okolí Ústí nad Labem

Řidič/ka sk. B

Požadujeme: nutná flexibilita, řidičský průkaz skupiny B a dobrá orientace v silničním provozu, ...
Ústí nad Labem

Vychovatel/vychovatelka

Požadavky: - VŠ vzdělání pedagogického směru - znalost běžných PC programů - týmová spolupráce - ...

asistent pedagoga (m,ž)

Požadavky: - SŠ vzdělání pedagogického směru (maturita) - kurz asistenta pedagoga - znalost běžných ...

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích (m, ž)

Kontakt: telefonicky, e-mailem

Mechanici a opraváři nákladních automobilů (m, ž)

Mechanici a opraváři osobních automobilů vozidel Citroen (m, ž)

volná místa Ústí nad Labem