Digital Finance Manager

Kontakty
zaměstnavatel: W.A.G. payment solutions, a.s.
pracoviště: Na Vítězné pláni 1719, 14000
mzda: od 120000 do 170000
Popis pozice
Visionary leader with expert-level knowledge of both finance processes and ERP systems, specifically SAP, making decisions in the best interest of the organization, user experience and the viability of executing the decision

Volná místa v okolí Praha 4

Lektor jazyků

ANJ - pokročilý

Pomocník/pomocnice v holičství a kadeřnictví

Kontkatovat tel 770680008, osobně v MVP PÁ 16-17 hod. Znalost vietnamského jazyka výhodou.

Software Defined Infrastructure Specialist

Marie Bílková, e-mail: marie.bilkova@global.ntt upřesňující informace: " Relevant bachelor's ...

Pomocní pracovníci obchodního provozu

Kontakt: sekretariat@ctca.cz, 721085764 14-17 hod., osobně Libušská 319/126, Praha 4 14-17 ...

Pizzař

Kontaktovat mailem kettam@seznam.cz Absolvent oboru Hotelnictví, Gastronomie, nebo Kuchař

Kontakt osobně Libušská 319/25, Praha 4 Po 10-11 hod. Aktivní znalost vietnamského jazyka ...

volná místa Praha 4